HAKKIMIZDA

Kurumumuz Kadıköy merkezinde, Acıbadem ana caddesi üzerinde 2015 yılından beri 1,2,3,4,5 kişilik sandıklı baza tipi odalar ile hizmet vermektedir. Bina arka cephesinde 250 metrekare olan bahçemizde güzel havalarda dinlenme imkanı bulabilirsiniz.

Kadıköy rıhtıma10 dakika yürüme mesafesidir, ayrıca Söğütlüçeşme metrobüs istasyonuna 5 dakika, Ayrılıkçeşmesi Marmaray ve metro istasyonuna 5 dakika yürüyüş mesafesidir.

Odalarımızda Her öğrenciye kitaplıklı çekmeceli çalışma masası, ergonomik çalışma sandalyesi, kilitli çekmeceli geniş dolap, Her odada buzdolabı, (3-4-5 kişilik odalarda geniş hacimli no-frost buzdolabı) bulunur.

Her katta öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayacak 24 saat kullanılabilir mutfak bulunur.

Çamaşır ve kurutma makinelerinin kullanımı deterjan öğrenciye ait olmak üzere tamamen ücretsizdir. Her katta ütü ve ütü masası kullanımı ücretsizdir. Kesintisiz limitsiz wi-fi internet ve banyolarda 24 saat sıcak kesintisizdir.

Bina ve çevresi ve binaya giriş çıkışlar 24 saat full hd kamera sistemi ile kayıt altında olup, ayrıca pronet güvenlik sistemi ortaklığı ile olası acil durumda tek düğme ile en yakın polis ve itfaiye merkezine bağlantılıdır.

Kurumumuz Gençlik ve Spor Bakanlığına Bağlı kurum ruhsatlıdır. 

Hiçbir vakıf, kurum, dernek, cemaat gibi yapılara bağlı değildir.

ACIBADEM MAHALLESİ.

ACIBADEM CADDESİ, NO:38 KADIKÖY

TEL  : 0 216  330 85 85 - 330 85 87

GSM: 0 538 211 30 30

© 2020 Acıbadem Kız Yurdu

  • Twitter Basic Black
  • Facebook Basic Black